header1.png header10.png header4.png header8.png header7.png header12.png header9.png header3.png header15.png header11.png header6.png header2.png header5.png header13.png header14.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links




Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Scoop Delft D1 20 46 14 4 2 62 25 0
2 Bleiswijk D1 19 42 12 6 1 50 12 0
3 Wateringse veld D1 20 35 10 5 5 50 29 0
4 Tempo D1 20 34 10 4 6 47 25 0
5 DDHC D1 20 34 9 7 4 48 20 0
6 Evergreen D1 20 33 10 3 7 36 38 0
7 Zevenbergen D1 20 31 9 4 7 38 28 0
8 Olympia D1 20 25 8 1 11 42 55 0
9 Souburgh D1 20 18 5 3 12 33 46 0
10 Capelle D1 20 10 3 1 16 29 60 0
11 Krimpen D1 19 0 0 0 19 4 101 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Evergreen D1 Bleiswijk D1 1-1
DDHC D1 Souburgh D1 2-2
Zevenbergen D1 Wateringse veld D1 1-1
Capelle D1 Olympia D1 3-0
Krimpen D1 Tempo D1 0-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Bleiswijk D1 Scoop Delft D1 4-0
Tempo D1 Evergreen D1 8-0
Olympia D1 Krimpen D1 8-0
Wateringse veld D1 Capelle D1 2-0
Souburgh D1 Zevenbergen D1 1-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Evergreen D1 Olympia D1 0-2
Scoop Delft D1 Tempo D1 1-1
DDHC D1 Bleiswijk D1 1-3
Capelle D1 Zevenbergen D1 0-1
Krimpen D1 Wateringse veld D1 1-6
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Zevenbergen D1 Krimpen D1 6-0
Wateringse veld D1 Evergreen D1 2-0
Olympia D1 Scoop Delft D1 2-1
Tempo D1 DDHC D1 0-0
Souburgh D1 Capelle D1 2-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Scoop Delft D1 Wateringse veld D1 5-4
Bleiswijk D1 Souburgh D1 4-0
Evergreen D1 Zevenbergen D1 3-2
DDHC D1 Olympia D1 2-2
Krimpen D1 Capelle D1 0-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Tempo D1 Bleiswijk D1 (1-2)INTERNET_RESULT
Souburgh D1 Krimpen D1 6-0
Capelle D1 Evergreen D1 2-3
Wateringse veld D1 DDHC D1 0-0
Zevenbergen D1 Scoop Delft D1 1-6
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Tempo D1 Souburgh D1 (2-0)TEMP_RESULT
DDHC D1 Zevenbergen D1 0-1
Scoop Delft D1 Capelle D1 4-1
Bleiswijk D1 Olympia D1 6-0
Evergreen D1 Krimpen D1 7-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Capelle D1 DDHC D1 0-4
Krimpen D1 Scoop Delft D1 0-4
Souburgh D1 Evergreen D1 2-3
Olympia D1 Tempo D1 1-2
Wateringse veld D1 Bleiswijk D1 0-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Bleiswijk D1 Zevenbergen D1 1-1
Tempo D1 Wateringse veld D1 1-1
Scoop Delft D1 Evergreen D1 3-3
Olympia D1 Souburgh D1 2-1
DDHC D1 Krimpen D1 4-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Scoop Delft D1 Souburgh D1 3-0
Evergreen D1 DDHC D1 1-1
Wateringse veld D1 Olympia D1 2-0
Capelle D1 Bleiswijk D1 1-5
Zevenbergen D1 Tempo D1 2-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Olympia D1 Zevenbergen D1 2-1
DDHC D1 Scoop Delft D1 0-1
Souburgh D1 Wateringse veld D1 1-4
Bleiswijk D1 Krimpen D1 7-0
ZONDAG 3 DECEMBER 2017
Tempo D1 Capelle D1 3-0
ZONDAG 11 MAART 2018
Tempo D1 Krimpen D1 7-0
Bleiswijk D1 Evergreen D1 1-0
Wateringse veld D1 Zevenbergen D1 4-1
Olympia D1 Capelle D1 9-1
Souburgh D1 DDHC D1 2-4
ZONDAG 25 MAART 2018
Olympia D1 Evergreen D1 0-2
Bleiswijk D1 DDHC D1 0-1
Tempo D1 Scoop Delft D1 1-2
Zevenbergen D1 Capelle D1 6-2
Wateringse veld D1 Krimpen D1 5-0
WOENSDAG 28 MAART 2018
Zevenbergen D1 Souburgh D1 3-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Capelle D1 Souburgh D1 1-1
Krimpen D1 Zevenbergen D1 1-3
DDHC D1 Tempo D1 2-2
Scoop Delft D1 Olympia D1 9-1
Evergreen D1 Wateringse veld D1 1-0
DINSDAG 10 APRIL 2018
Evergreen D1 Tempo D1 3-2
ZONDAG 15 APRIL 2018
Zevenbergen D1 Evergreen D1 2-0
Souburgh D1 Bleiswijk D1 1-1
Olympia D1 DDHC D1 0-3
Wateringse veld D1 Scoop Delft D1 2-2
Capelle D1 Krimpen D1 8-0
DINSDAG 17 APRIL 2018
Krimpen D1 Olympia D1 1-4
VRIJDAG 20 APRIL 2018
Scoop Delft D1 Bleiswijk D1 1-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Bleiswijk D1 Tempo D1 2-0
DDHC D1 Wateringse veld D1 4-2
Evergreen D1 Capelle D1 2-1
Scoop Delft D1 Zevenbergen D1 4-0
Krimpen D1 Souburgh D1 0-7
ZONDAG 29 APRIL 2018
Capelle D1 Wateringse veld D1 2-3
ZONDAG 13 MEI 2018
Souburgh D1 Tempo D1 3-2
Olympia D1 Bleiswijk D1 1-4
Zevenbergen D1 DDHC D1 1-1
Krimpen D1 Evergreen D1 1-3
Capelle D1 Scoop Delft D1 1-3
ZONDAG 27 MEI 2018
DDHC D1 Capelle D1 5-0
Tempo D1 Olympia D1 5-2
Evergreen D1 Souburgh D1 2-1
Bleiswijk D1 Wateringse veld D1 4-0
Scoop Delft D1 Krimpen D1 5-0
ZONDAG 3 JUNI 2018
Evergreen D1 Scoop Delft D1 1-2
Souburgh D1 Olympia D1 2-4
Zevenbergen D1 Bleiswijk D1 1-1
Wateringse veld D1 Tempo D1 3-4
Krimpen D1 DDHC D1 0-8
ZONDAG 10 JUNI 2018
Tempo D1 Zevenbergen D1 1-0
DDHC D1 Evergreen D1 5-1
Bleiswijk D1 Capelle D1 3-2
Olympia D1 Wateringse veld D1 2-5
Souburgh D1 Scoop Delft D1 1-4
ZONDAG 17 JUNI 2018
Scoop Delft D1 DDHC D1 2-1
Capelle D1 Tempo D1 1-4
Wateringse veld D1 Souburgh D1 4-0
Zevenbergen D1 Olympia D1 5-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Robert de Ruiter
Manager Sabrina van der Burg
Trainer (hoofd) Robert de Ruiter
Begeleider (team) CĂ©rine Touber
Lijncoordinator Tim van Ginneken
Lijncoordinator Patricia van den Kieboom-van der Burgh

Teamsponsor