header3.png header6.png header13.png header12.png header10.png header8.png header7.png header9.png header14.png header1.png header2.png header4.png header5.png header15.png header11.png
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 M8E1 Isabel Boltjes V1 - CD
16:30 - 17:30 M8E3 Joep Stoop V2 - AB
17:00 - 18:00 Keepers 2 Trainingsgroep V2 - D
17:00 - 18:00 JD1 Arthur van der Horst V1 - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Joep Stoop
Denise van Spall
V2 - AB
17:30 - 18:30 MD4 Isabel Boltjes V1 - CD
18:00 - 19:00 MB3 Kris Dik V2 - CD
18:30 - 19:30 MD3 Twan Lagendijk
Charles van Vlijmen
V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 David de Vries
Kris Dik
V2 - CD
19:30 - 20:30 MC4 Twan Lagendijk V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimteam V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E7 Bram Zwiers V2 - AB
16:30 - 17:30 J8E1 Siem van Bennekom
Yannic van Willigen
V1 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Yannic van Willigen V1 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Marc Pelkman
Jan Leo Remerie
V1 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Denise de Rijcke
Harry van den Brink
V2 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Romy van der Burg V2 - CD
19:00 - 20:30 G Hockeyers Lex Koudstaal
Annemarie Diemer
V1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Yannic van Willigen V1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Harry van den Brink V2 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Merel Hoebee V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Bob Roos
Tim van Ginneken
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funhockey V1 - CD
16:00 - 17:00 M6F1 V2
16:00 - 17:00 M6F2 Denise van Spall
Eva Revelman
Inti Scholten
Juliette van der Putten
Siem van Bennekom
Ilja Verschoor
Floor Oldenburg
V2
16:00 - 17:00 M6F3 V2
17:00 - 18:00 F Benjamins V1 - CD
17:00 - 18:00 J6F1 Bas van Nieuwamerongen
Derk Janssen
V2 - A
17:00 - 18:00 M8E1 Isabel Boltjes V2 - BCD
17:00 - 18:00 M8E2 Denise van Spall V2 - BCD
17:00 - 18:00 M8E3 V2 - BCD
17:30 - 19:00 JD1 Arthur van der Horst
Filip Verschoor
V1 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Harry van den Brink V1 - CD
18:00 - 19:00 M6E6 Isabel Boltjes
Lisa Rijnbeek
V2 - AB
18:00 - 19:00 M6E7 Lisa Rijnbeek
Isabel Boltjes
V2 - AB
18:30 - 19:30 M6E4 Karolijn Dulfer
Martijn Kruijt
V2 - CD
18:30 - 19:30 M6E5 Karolijn Dulfer
Martijn Kruijt
V2 - CD
19:00 - 20:00 MC3 V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Robert de Ruiter
Harry van den Brink
V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Merel Hoebee V2 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Harry van den Brink V1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Romy van der Burg V1 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Marc Pelkman V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Harry van den Brink V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 David de Vries
Maarten van den Kieboom
V1 - CD
19:30 - 20:30 Keepers 1 Trainingsgroep V2 - A
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A V1
20:30 - 22:00 Heren veteranen A Hildo Dik V1
20:30 - 22:00 Heren veteranen B V1
20:30 - 22:00 Trimteam Harry van den Brink V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Filip Verschoor
Arthur van der Horst
V2 - AB
16:30 - 18:00 JD2 Siem van Bennekom
Kes van den Boogaard
Bram van Manen
V2 - CD
17:00 - 18:00 J8E1 David Knook V1 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Romy van der Burg
Hendrik Dammes
V1 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Harry van den Brink V1 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Tommas Manders V2 - AB
18:00 - 19:00 MC4 Bram van Manen
Kes van den Boogaard
V2 - CD
18:00 - 19:00 MD4 V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Joep Biemond V2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Yannic van Willigen V2 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Kris Dik V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Robert de Ruiter V1
20:30 - 22:00 Heren 1 Tim van Ginneken
Bob Roos
V2