header14.png header7.png header5.png header10.png header13.png header15.png header2.png header3.png header8.png header1.png header9.png header11.png header6.png header4.png header12.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

10/1: HVB knalt het nieuwe jaar in

3-1-2015
Nieuwsafbeelding

KNAL HET NIEUWE JAAR IN!

 Nog 1 week en dan is het zover. Zaterdag 10 januari 2015 luiden wij graag met jullie het nieuwe jaar in! 

De feestcommissie heeft een fantastisch programma gemaakt en het wordt erg gezellig. De aanmeldingen lopen gestaag binnen, mis het niet en meld je nog snel aan.

Om 19.00 uur trappen we af met de traditionele wedstrijd tussen Heren 1 en oud-Heren 1 om daarna met het nieuwe bestuur te toosten  op het nieuwe jaar. Alle leden, jong en oud, zijn van harte welkom.

Vanaf 20.30 uur gaat de deur op slot voor iedereen onder de 21 jaar, want dan knallen wij met alleen senioren het nieuwe jaar in.

Op dit feest zijn partners, ouders en introducees van harte welkom.
Meld je aan via [email protected] en maak kans op een prachtige prijs!

En.. hockey je niet bij HVB? Dan ligt er een leuke attentie voor je klaar!

 Zaterdag 10-01-2015

  • 19.00 uur start wedstrijd H1 – oud H1
  • 20.15 uur toost bestuur op het nieuwe jaar
  • 21.00 uur start feest senioren
  • Entree € 5.00 p.p. voor het feest, inclusief 2 consumpties

Reacties

Er zijn nog geen reacties, plaats uw reactie hieronder

Reageer op het nieuws