header7.png header2.png header1.png header14.png header12.png header3.png header5.png header11.png header15.png header10.png header13.png header6.png header9.png header8.png header4.png
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M8E2 Linda Röell
Lisanne Eilander
V2 - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Juliette Manuel
Kyra Verhoef
Sophie de Jong
V2 - CD
17:00 - 18:00 MD4 Lieke van den Kieboom
Sanne Remerie
V1 - CD
17:30 - 19:15 JC1 Oscar van den Hul V1 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Merel Hoebee
Romy van der Burg
V2 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Eva Revelman V2 - CD
18:00 - 19:30 MD2 Chiara Pelkman
Myrthe van Denderen
V1 - CD
19:30 - 21:00 MB1 Jan Leo Remerie V2 - CD
19:30 - 20:30 MB3 V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimteam V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J8E1 V1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Derk Janssen
Lars van Denderen
V2 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Denise van Spall V1 - CD
18:00 - 19:30 MB2 Marc Pelkman V1 - AB
18:00 - 19:00 MD3 Jill Putman
Kas Vogels
Mila Vogels
V2 - AB
19:00 - 20:30 JC2 David Knook V1 - CD
19:00 - 20:30 MB4 Tommas Manders V2 - AB
19:30 - 20:30 G hockey Floor Oldenburg V1 - AB
19:30 - 20:30 MA2 V2 - CD
20:30 - 22:00 H1 Bob Roos
Sander van Lith
V1
20:30 - 22:00 H2 Sander van Lith V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 BENJAMINS V1 - CD
17:00 - 18:00 FUNHOCKEY V2 - A
17:00 - 18:00 M3F1 V2 - BCD
17:00 - 18:00 mix3F1 V2 - BCD
17:30 - 19:00 MD2 Chiara Pelkman
Myrthe van Denderen
V1 - AB
18:00 - 19:00 M6E1 Irene Struik
Muriël ter Schegget
Sanne Karst
Sofie Kerkhof
Xamayra Pelkman
V2
18:00 - 19:00 M6E2 Irene Struik
Muriël ter Schegget
Sanne Karst
Sofie Kerkhof
Xamayra Pelkman
V2
18:00 - 19:00 M6E3 Irene Struik
Muriël ter Schegget
Sanne Karst
Sofie Kerkhof
Xamayra Pelkman
V2
18:00 - 19:00 M6E4 Irene Struik
Muriël ter Schegget
Sanne Karst
Sofie Kerkhof
Xamayra Pelkman
V2
18:00 - 19:00 MC3 Julie Kruijt V1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Arthur van der Horst
Filip Verschoor
V1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Merel Hoebee
Romy van der Burg
V2 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Eva Revelman V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Christiaan Hoekstra V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M8E2 Linda Röell
Lisanne Eilander
V2 - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Juliette Manuel
Kyra Verhoef
Sophie de Jong
V2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Derk Janssen
Twan Lagendijk
V1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Denise van Spall V2 - CD
18:00 - 19:00 MD3 Jill Putman
Kas Vogels
Mila Vogels
V2 - AB
18:15 - 19:45 MB2 Marc Pelkman V1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Kris Dik V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 V2 - CD
19:30 - 20:30 Keepers WillemJan Willemjan Biesheuvel V1 - D
20:30 - 22:00 Trimteam Kris Dik V2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Hildo Dik V1
20:30 - 22:00 Veteranen B Hildo Dik V1
20:30 - 22:00 Veterinnen A Hildo Dik V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 V1 - CD
16:30 - 17:30 MD4 Lieke van den Kieboom
Sanne Remerie
V2 - AB
17:00 - 18:00 Keepers Frank 1 Frank de Man V1 - A
17:30 - 19:00 JC1 Arthur van der Horst
Filip Verschoor
V1 - CD
17:30 - 19:00 MB1 Christiaan Hoekstra V2 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Frank 2 Frank de Man V1 - A
18:00 - 19:00 MC3 V2 - CD
19:00 - 20:30 JC2 David Knook V2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Christiaan Hoekstra V2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Denise de Rijcke V1 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Kim Laukens V1 - CD
19:30 - 20:30 Keepers H1 D1 V1 - A
20:30 - 22:30 Dames 1 Christiaan Hoekstra V1
20:30 - 22:00 H1 Bob Roos
Sander van Lith
V2
20:30 - 22:00 H2 Sander van Lith V2