header1.png header10.png header8.png header13.png header3.png header5.png header2.png header14.png header4.png header7.png header9.png header11.png header15.png header6.png header12.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties

Vacatures

Vrijwilligersbeleid
Geen enkele vereniging kan zonder vrijwilligers, dit geldt ook voor HVBleiswijk. Het leuke van het vrijwilligerswerk is dat het de band met de club versterkt en natuurlijk zijn vrijwilligers onmisbaar omdat zij ervoor zorgen dat de teams gecoacht worden, de bar bezet wordt, activiteiten worden georganiseerd, er getraind en gespeeld kan worden, etc. Van alle (ouders van) leden wordt verwacht dat zij hun steentje bijdragen en dat zij dus hun bijdrage leveren aan het vrijwilligerswerk. Wanneer wij dit niet verplichten moet het werk door betaalde krachten gebeuren waardoor de contributie ongetwijfeld moet worden verhoogt.
Wij doen ons best om een goede match te vinden tussen jouw interesses en de activiteiten. Waar liggen jouw talenten? Coachen, fluiten, wedstrijdcommissariaat, extra bardienst draaien, een bestuursfunctie etc. Je kunt het zo gek niet verzinnen of wij kunnen je hulp gebruiken.

De commissie richt zich op werven, behouden en ontwikkelen van vrijwilligers. Alle vrijwilligersactiviteiten zijn in kaart gebracht en actuele vacatures staan op de website. Leden, ouders van leden en/of overige geïnteresseerden kunnen zich hier oriënteren op de mogelijkheden en aanmelden.

Zin om iets op te pakken? Stuur even een mailtje naar [email protected]

Verplichte activiteiten
Er zijn op de club een aantal activiteiten die niet vrijblijvend zijn maar verplicht. Verplicht zijn bardiensten (senioren, junioren en ouders van jeugdleden) en het fluiten van wedstrijden door senioren en junioren O16-O18.

Actuele vacatures
- Voorzitter
- Vice-voorzitter
- Technische Commissieleden
- Sponsor Commissieleden
- Overige vrijwilligers

Profiel van voorzitter (m/v):
- Heeft een clubhart
- Beschikt over goede communicatieve vaardigheden
- Heeft het vermogen om mensen en partijen te verbinden
- Is besluitvaardig en doortastend
- Heeft een creatieve geest
- Durft mee te bouwen aan een solide basis voor onze vereniging

De taken:
- Treedt namens het bestuur en de vereniging naar buiten
- Vertegenwoordigt de vereniging op een positieve manier, zowel intern als extern
- Voorzitten bestuurs- en ledenvergaderingen
- Bepaalt samen met de andere bestuurders het beleid binnen de vereniging
- Aanspreekpunt en ‘gezicht’ van de vereniging, i.s.m. vice-voorzitter

Profiel en taken van de vice-voorzitter (m/v):
- Vindt het prettig om buiten het verenigingsleven om, te denken in mogelijkheden
  om de club te laten gedijen
- Onderhoudt contacten binnen de gemeente, dan wel de hockeywereld. Een
  bestaand netwerk is een pré
- Wil graag HVB vertegenwoordigen in initiatieven vanuit gemeente, KNHB etc.
- Zet graag schouders onder tijdelijke taken (bijv. Covid-crisiscommunicatie)

Profiel van de Technische Commissie lid:
- Heeft affiniteit met hockey
- Durft beslissingen te nemen
- Is teamspeler
- Vindt het leuk om mee te bouwen aan beleid
- Vind het leuk om wedstrijden en trainingen te bekijken

De taken:
- 1x per maand overleg met de TC
- Trainer/ coach gesprekken 2x per jaar betreffende de ontwikkeling van de
  kinderen
- Bekijken van spelende teams aantal maal per jaar