header1.png header15.png header11.png header9.png header5.png header6.png header13.png header4.png header14.png header2.png header3.png header10.png header12.png header8.png header7.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


JO18-1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bleiswijk JO18-1 12 32 10 2 0 44 14 0
2 HCRB/Gouda JO18-2 12 21 6 3 3 26 23 0
3 Forescate JO18-2 12 17 5 2 5 39 33 0
4 Roomburg JO18-2 12 17 4 5 3 37 23 0
5 HGC JO18-2 12 15 5 0 7 20 30 0
6 Berkel-Rodenrijs JO18-3 12 14 4 5 3 29 28 3
7 Zoetermeer JO18-3 12 14 4 2 6 21 27 0
8 Klein Zwitserland JO18-3 12 1 0 1 11 10 48 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Berkel Rodenrijs JO18-3 15:00 thuis - Havecon 1
1 jun MHC Forescate JO18-2 16:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Zoetermeer JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (1-6)final
Roomburg JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (10-1)final
Forescate JO18-2 HGC JO18-2 (2-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-1)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland JO18-3 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (0-3)scheduled
HCRB/Gouda JO18-2 Forescate JO18-2 (4-3)scheduled
Bleiswijk JO18-1 Roomburg JO18-2 (2-2)final
HGC JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (1-5)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Forescate JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (11-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-1)final
Bleiswijk JO18-1 Klein Zwitserland JO18-3 (2-1)scheduled
Roomburg JO18-2 HGC JO18-2 (4-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
HGC JO18-2 Bleiswijk JO18-1 (1-3)final
HCRB/Gouda JO18-2 Roomburg JO18-2 (2-1)final
Klein Zwitserland JO18-3 Forescate JO18-2 (3-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Zoetermeer JO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
HGC JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (1-0)scheduled
Bleiswijk JO18-1 HCRB/Gouda JO18-2 (2-0)final
Roomburg JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (1-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 Forescate JO18-2 (3-2)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Forescate JO18-2 Roomburg JO18-2 (2-2)final
Zoetermeer JO18-3 Klein Zwitserland JO18-3 (3-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (0-4)scheduled
HCRB/Gouda JO18-2 HGC JO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Klein Zwitserland JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-3)scheduled
HGC JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (2-1)final
Bleiswijk JO18-1 Forescate JO18-2 (3-2)final
Roomburg JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HGC JO18-2 Forescate JO18-2 (2-1)final
Bleiswijk JO18-1 Zoetermeer JO18-3 (2-0)final
HCRB/Gouda JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland JO18-3 Roomburg JO18-2 (1-1)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zoetermeer JO18-3 HGC JO18-2 (0-1)final
Roomburg JO18-2 Bleiswijk JO18-1 (4-4)final
Forescate JO18-2 HCRB/Gouda JO18-2 (3-5)final
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Klein Zwitserland JO18-3 (4-1)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HGC JO18-2 Roomburg JO18-2 (0-5)final
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Forescate JO18-2 (3-3)final
HCRB/Gouda JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (1-8)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO18-2 HCRB/Gouda JO18-2 (3-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (2-2)scheduled
Bleiswijk JO18-1 HGC JO18-2 (6-1)final
Forescate JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (3-1)scheduled
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Forescate JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (3-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Roomburg JO18-2 (2-2)final
HCRB/Gouda JO18-2 Bleiswijk JO18-1 (1-2)final
Klein Zwitserland JO18-3 HGC JO18-2 (0-7)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Klein Zwitserland JO18-3 (3-0)scheduled

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter de Gruijl
Coach Tom Overmars
Coach Eelco Storre
Trainer (hoofd) Wouter de Gruijl
Trainer (hoofd) Tom Overmars
Lijncoordinator Maarten Backer

Aankomende speelronde

ZATERDAG 25 MEI 2024
Thuis Uit Aanvang
HGC JO18-2 HCRB/Gouda JO18-2 14:00
Bleiswijk JO18-1 Berkel-Rodenrijs JO18-3 15:00
Klein Zwitserland JO18-3 Zoetermeer JO18-3 17:00
Roomburg JO18-2 Forescate JO18-2 17:45