header14.png header1.png header2.png header7.png header13.png header5.png header10.png header11.png header4.png header8.png header15.png header6.png header9.png header3.png header12.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ommoord D1 18 40 12 4 2 41 12 0
2 Catwijck D1 18 38 12 2 4 61 39 0
3 HDS D1 18 37 11 4 3 58 31 0
4 Gouda D1 18 37 11 4 3 48 21 0
5 Kieviten D1 18 27 8 3 7 37 30 0
6 Ypenburg D1 18 27 8 3 7 37 32 0
7 Spijkenisse D1 18 23 7 2 9 37 43 0
8 Alkemade D1 18 21 7 0 11 40 61 0
9 Wateringse veld D1 18 19 6 1 11 30 58 0
10 Tempo D1 18 16 4 4 10 28 50 0
11 Bleiswijk D1 18 15 4 3 11 31 42 0
12 Voorne D1 18 8 2 2 14 21 50 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HDS D1 12:45 uit
2 jun OMHC D1 12:45 uit
9 jun De Kieviten D1 12:45 thuis - Havecon 1
16 jun Goudse MHC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Tempo D1 Alkemade D1 (3-1)final
Wateringse veld D1 Bleiswijk D1 (5-1)final
Ypenburg D1 HDS D1 (1-1)final
Gouda D1 Kieviten D1 (3-0)final
Spijkenisse D1 Ommoord D1 (1-1)final
Catwijck D1 Voorne D1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Voorne D1 Tempo D1 (2-3)final
HDS D1 Catwijck D1 (4-2)scheduled
Bleiswijk D1 Ypenburg D1 (0-2)final
Kieviten D1 Wateringse veld D1 (3-4)final
Ommoord D1 Gouda D1 (0-0)final
Alkemade D1 Spijkenisse D1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Catwijck D1 Bleiswijk D1 (0-0)final
Tempo D1 HDS D1 (3-2)final
Wateringse veld D1 Gouda D1 (0-4)final
Ypenburg D1 Kieviten D1 (1-3)final
Spijkenisse D1 Voorne D1 (1-1)final
Alkemade D1 Ommoord D1 (1-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HDS D1 Spijkenisse D1 (6-1)final
Bleiswijk D1 Tempo D1 (2-2)final
Ommoord D1 Wateringse veld D1 (3-0)final
Voorne D1 Alkemade D1 (0-2)final
Kieviten D1 Catwijck D1 (1-1)scheduled
Gouda D1 Ypenburg D1 (3-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Tempo D1 Kieviten D1 (1-2)scheduled
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 (4-3)final
Ypenburg D1 Wateringse veld D1 (4-2)final
Catwijck D1 Gouda D1 (5-3)final
Alkemade D1 HDS D1 (1-5)final
Voorne D1 Ommoord D1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Kieviten D1 Spijkenisse D1 (5-1)final
Gouda D1 Tempo D1 (4-0)final
Wateringse veld D1 Catwijck D1 (2-7)final
Bleiswijk D1 Alkemade D1 (4-2)final
Ommoord D1 Ypenburg D1 (3-2)final
HDS D1 Voorne D1 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Catwijck D1 Ypenburg D1 (4-0)final
Tempo D1 Wateringse veld D1 (2-1)final
Spijkenisse D1 Gouda D1 (1-2)final
Voorne D1 Bleiswijk D1 (0-6)final
HDS D1 Ommoord D1 (1-1)final
Alkemade D1 Kieviten D1 (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Kieviten D1 Voorne D1 (2-0)final
Gouda D1 Alkemade D1 (4-1)final
Wateringse veld D1 Spijkenisse D1 (3-1)final
Ommoord D1 Catwijck D1 (4-0)final
Bleiswijk D1 HDS D1 (2-3)final
Ypenburg D1 Tempo D1 (6-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Bleiswijk D1 Ommoord D1 (0-1)final
Alkemade D1 Wateringse veld D1 (3-0)final
Voorne D1 Gouda D1 (0-0)final
Tempo D1 Catwijck D1 (2-4)final
Spijkenisse D1 Ypenburg D1 (1-0)final
HDS D1 Kieviten D1 (1-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Catwijck D1 Spijkenisse D1 (5-2)final
Tempo D1 Ommoord D1 (1-2)final
Gouda D1 HDS D1 (5-1)final
Wateringse veld D1 Voorne D1 (5-1)final
Ypenburg D1 Alkemade D1 (3-1)final
Kieviten D1 Bleiswijk D1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Bleiswijk D1 Gouda D1 (0-2)final
Alkemade D1 Catwijck D1 (4-6)final
Voorne D1 Ypenburg D1 (2-3)final
HDS D1 Wateringse veld D1 (6-0)final
Ommoord D1 Kieviten D1 (2-1)final
Spijkenisse D1 Tempo D1 (4-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Bleiswijk D1 Wateringse veld D1 (5-2)final
Voorne D1 Catwijck D1 (1-4)final
HDS D1 Ypenburg D1 (3-3)final
Kieviten D1 Gouda D1 (2-1)final
Ommoord D1 Spijkenisse D1 (2-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Tempo D1 Voorne D1 (0-3)scheduled
Spijkenisse D1 Alkemade D1 (6-2)final
Ypenburg D1 Bleiswijk D1 (3-0)final
Catwijck D1 HDS D1 (2-3)final
Wateringse veld D1 Kieviten D1 (0-4)final
Gouda D1 Ommoord D1 (2-0)final
DONDERDAG 14 MAART 2024
Alkemade D1 Tempo D1 (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Bleiswijk D1 Catwijck D1 (2-3)final
HDS D1 Tempo D1 (6-1)final
Ommoord D1 Alkemade D1 (7-0)final
Voorne D1 Spijkenisse D1 (1-2)final
Kieviten D1 Ypenburg D1 (2-3)final
Gouda D1 Wateringse veld D1 (7-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Spijkenisse D1 HDS D1 (1-3)final
Ypenburg D1 Gouda D1 (1-1)final
Catwijck D1 Kieviten D1 (3-2)final
Tempo D1 Bleiswijk D1 (2-2)final
Wateringse veld D1 Ommoord D1 (1-1)final
Alkemade D1 Voorne D1 (6-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Bleiswijk D1 Spijkenisse D1 (1-5)final
Kieviten D1 Tempo D1 (1-1)final
Gouda D1 Catwijck D1 (3-5)final
Ommoord D1 Voorne D1 (4-0)final
HDS D1 Alkemade D1 (7-3)final
Wateringse veld D1 Ypenburg D1 (1-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Catwijck D1 Wateringse veld D1 (4-0)scheduled
Tempo D1 Gouda D1 (2-2)final
Spijkenisse D1 Kieviten D1 (3-1)final
Voorne D1 HDS D1 (1-4)final
Ypenburg D1 Ommoord D1 (0-3)final
Alkemade D1 Bleiswijk D1 (4-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Wateringse veld D1 Tempo D1 (4-2)final
Ypenburg D1 Catwijck D1 (3-2)scheduled
Gouda D1 Spijkenisse D1 (2-1)final
Bleiswijk D1 Voorne D1 (1-0)final
Kieviten D1 Alkemade D1 (3-0)scheduled
Ommoord D1 HDS D1 (2-0)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Marc Pelkman
Manager Sabrina van der Burg
Manager Manon Kleijwegt
Trainer (hoofd) Marc Pelkman
Lijncoordinator Marcel Reijke

Aankomende speelronde

ZONDAG 26 MEI 2024
Thuis Uit Aanvang
Alkemade D1 Gouda D1 0:00
Voorne D1 Kieviten D1 12:45
HDS D1 Bleiswijk D1 12:45
Tempo D1 Ypenburg D1 12:45
Spijkenisse D1 Wateringse veld D1 12:45
Catwijck D1 Ommoord D1 12:45