header9.png header3.png header11.png header14.png header12.png header4.png header2.png header10.png header6.png header5.png header13.png header15.png header8.png header1.png header7.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


MO18-1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alecto MO18-1 12 29 9 2 1 44 16 0
2 Voorhout MO18-1 11 25 8 1 2 39 12 0
3 Leiden MO18-2 13 24 7 3 3 26 16 0
4 Roomburg MO18-2 13 23 7 2 4 35 21 0
5 Alphen MO18-2 12 14 4 2 6 13 26 0
6 Ypenburg MO18-2 12 10 2 4 6 10 28 0
7 Bleiswijk MO18-1 11 5 2 2 7 21 31 3
8 HDM MO18-4 12 3 1 0 11 13 51 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei L.S.C. ALECTO MO18-1 13:45 uit
1 jun HC Alphen MO18-2 13:30 thuis - Havecon 1
8 jun MHC Voorhout MO18-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Voorhout MO18-1 Alphen MO18-2 (1-1)final
Alecto MO18-1 Roomburg MO18-2 (2-0)final
Bleiswijk MO18-1 HDM MO18-4 (1-2)final
Ypenburg MO18-2 Leiden MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-0)final
Roomburg MO18-2 Ypenburg MO18-2 (0-0)final
Alphen MO18-2 Alecto MO18-1 (1-3)final
HDM MO18-4 Voorhout MO18-1 (0-6)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Alphen MO18-2 Roomburg MO18-2 (1-3)final
Voorhout MO18-1 Leiden MO18-2 (1-0)final
Bleiswijk MO18-1 Ypenburg MO18-2 (0-0)final
Alecto MO18-1 HDM MO18-4 (5-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-2 Alecto MO18-1 (1-1)final
HDM MO18-4 Alphen MO18-2 (1-2)final
Ypenburg MO18-2 Voorhout MO18-1 (1-2)final
Roomburg MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Alphen MO18-2 Leiden MO18-2 (0-2)final
Voorhout MO18-1 Bleiswijk MO18-1 (1-3)scheduled
Alecto MO18-1 Ypenburg MO18-2 (4-1)final
HDM MO18-4 Roomburg MO18-2 (2-5)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Voorhout MO18-1 Roomburg MO18-2 (4-2)final
Bleiswijk MO18-1 Alecto MO18-1 (2-8)final
Ypenburg MO18-2 Alphen MO18-2 (1-1)final
Leiden MO18-2 HDM MO18-4 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Alecto MO18-1 Voorhout MO18-1 (3-2)final
Roomburg MO18-2 Leiden MO18-2 (0-2)final
HDM MO18-4 Ypenburg MO18-2 (1-2)scheduled
Alphen MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-1)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Roomburg MO18-2 Alecto MO18-1 (3-2)final
Leiden MO18-2 Ypenburg MO18-2 (5-0)final
HDM MO18-4 Bleiswijk MO18-1 (3-7)final
Alphen MO18-2 Voorhout MO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Voorhout MO18-1 HDM MO18-4 (7-0)final
Bleiswijk MO18-1 Leiden MO18-2 (3-2)final
Alecto MO18-1 Alphen MO18-2 (4-0)final
Ypenburg MO18-2 Roomburg MO18-2 (0-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HDM MO18-4 Alecto MO18-1 (0-5)final
Leiden MO18-2 Voorhout MO18-1 (1-6)final
Ypenburg MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-1)final
Roomburg MO18-2 Alphen MO18-2 (6-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Voorhout MO18-1 Ypenburg MO18-2 (7-1)final
Alphen MO18-2 HDM MO18-4 (2-1)scheduled
Bleiswijk MO18-1 Roomburg MO18-2 (3-6)final
Alecto MO18-1 Leiden MO18-2 (3-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Roomburg MO18-2 HDM MO18-4 (6-0)final
Ypenburg MO18-2 Alecto MO18-1 (1-4)final
MAANDAG 22 APRIL 2024
Leiden MO18-2 Roomburg MO18-2 (2-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Bleiswijk MO18-1 Voorhout MO18-1 (1-2)final
Leiden MO18-2 Alphen MO18-2 (2-0)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Marc Pelkman
Coach Danisha Pelkman
Manager Babette Sciarone
Trainer (hoofd) Marc Pelkman
Lijncoordinator Kes van den Boogaard
Trainer (hulp) Danisha Pelkman

Aankomende speelronde

ZATERDAG 25 MEI 2024
Thuis Uit Aanvang
Alphen MO18-2 Ypenburg MO18-2 9:15
Alecto MO18-1 Bleiswijk MO18-1 13:45
HDM MO18-4 Leiden MO18-2 14:50
Roomburg MO18-2 Voorhout MO18-1 16:15