header14.png header10.png header9.png header4.png header1.png header5.png header12.png header11.png header13.png header2.png header3.png header7.png header8.png header6.png header15.png
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links







Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


MO16-2 zaal

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapid MO16-1 12 34 11 1 0 49 15 0
2 Schiedam MO16-2 12 21 7 0 5 37 33 0
3 Wateringse veld MO16-12-C 12 21 6 3 3 41 27 0
4 Rotterdam MO16-5 12 14 3 5 4 30 35 0
5 Ommoord MO16-1 12 11 3 2 7 24 31 0
6 Barendrecht MO16-3 12 11 3 2 7 24 44 0
7 Bleiswijk MO16-2 12 7 2 1 9 21 41 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Schiedam MO16-2 Wateringse veld MO16-12-C (6-4)final
Bleiswijk MO16-2 Rotterdam MO16-5 (2-2)final
Wateringse veld MO16-12-C Rapid MO16-1 (1-4)final
Rotterdam MO16-5 Ommoord MO16-1 (1-1)final
Schiedam MO16-2 Rapid MO16-1 (2-3)final
Bleiswijk MO16-2 Ommoord MO16-1 (3-2)final
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Barendrecht MO16-3 Ommoord MO16-1 (4-3)final
Ommoord MO16-1 Rapid MO16-1 (0-2)final
Barendrecht MO16-3 Rapid MO16-1 (1-5)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Wateringse veld MO16-12-C Schiedam MO16-2 (3-4)final
Bleiswijk MO16-2 Schiedam MO16-2 (2-3)final
Wateringse veld MO16-12-C Bleiswijk MO16-2 (4-1)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Schiedam MO16-2 Rotterdam MO16-5 (1-3)final
Barendrecht MO16-3 Rotterdam MO16-5 (4-4)final
Schiedam MO16-2 Barendrecht MO16-3 (4-0)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Ommoord MO16-1 Bleiswijk MO16-2 (4-2)final
Bleiswijk MO16-2 Wateringse veld MO16-12-C (2-4)final
Ommoord MO16-1 Wateringse veld MO16-12-C (1-1)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Rotterdam MO16-5 Barendrecht MO16-3 (3-3)final
Rapid MO16-1 Ommoord MO16-1 (2-1)final
Schiedam MO16-2 Ommoord MO16-1 (5-6)final
Barendrecht MO16-3 Wateringse veld MO16-12-C (0-4)final
Rotterdam MO16-5 Wateringse veld MO16-12-C (3-4)final
Rapid MO16-1 Schiedam MO16-2 (5-0)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Bleiswijk MO16-2 Rapid MO16-1 (1-4)final
Rapid MO16-1 Barendrecht MO16-3 (6-1)final
Bleiswijk MO16-2 Barendrecht MO16-3 (3-2)final
Ommoord MO16-1 Schiedam MO16-2 (3-2)final
Rotterdam MO16-5 Schiedam MO16-2 (1-4)final
Ommoord MO16-1 Rotterdam MO16-5 (3-4)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Rapid MO16-1 Wateringse veld MO16-12-C (3-3)final
Wateringse veld MO16-12-C Rotterdam MO16-5 (3-3)final
Rapid MO16-1 Rotterdam MO16-5 (6-2)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Barendrecht MO16-3 Bleiswijk MO16-2 (4-1)final
Schiedam MO16-2 Bleiswijk MO16-2 (2-0)final
Barendrecht MO16-3 Schiedam MO16-2 (3-4)final
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024
Wateringse veld MO16-12-C Barendrecht MO16-3 (7-0)final
Ommoord MO16-1 Barendrecht MO16-3 (0-2)final
Wateringse veld MO16-12-C Ommoord MO16-1 (3-0)final
Rotterdam MO16-5 Rapid MO16-1 (1-2)final
Rapid MO16-1 Bleiswijk MO16-2 (7-2)final
Rotterdam MO16-5 Bleiswijk MO16-2 (3-2)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Martijn Kruijt
Manager Neeltje van den Aker
Trainer (hoofd) Kyra Verhoef
Begeleider (team) Andreas Schorel
Lijncoordinator Kes van den Boogaard
Trainer (hulp) Mathijs van Bockel