header10.png header2.png header3.png header12.png header4.png header7.png header5.png header1.png header15.png header8.png header13.png header9.png header6.png header11.png header14.png
Afgelastingen
Zoeken
Stelling
Stelling: " de nieuwe spelregels "
Handige links




Verslagen
Nog geen verslagen.
Laatste reacties


Veterinnen A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas DA 19 51 16 3 0 95 13 0
2 Westland DA 19 41 12 5 2 64 35 0
3 hdm DD 19 40 12 4 3 47 26 0
4 Groen-Geel DA 19 34 10 4 5 28 21 0
5 HUDITO DB 19 31 9 4 6 36 38 0
6 Rotterdam DC 19 30 9 3 7 43 39 0
7 Ypenburg DA 19 25 7 4 8 35 39 0
8 Spijkenisse DA 19 23 7 2 10 47 47 0
9 Craeyenhout DB 19 18 5 3 11 31 55 0
10 Cartouche DC 19 17 3 8 8 24 45 0
11 Cartouche DD 19 7 2 1 16 20 54 0
12 Bleiswijk DA 19 4 1 1 17 28 86 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mei Hockey Club Rotterdam DC 10:45 thuis - Havecon 1
26 mei D.H.C. Hudito DB 10:45 thuis - Semi 2
2 jun V.M.H.C. CARTOUCHE DD 14:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout DB Cartouche DD 1-0
Spijkenisse DA Rotterdam DC 1-3
Ypenburg DA Bleiswijk DA 2-1
Leonidas DA Cartouche DC 8-2
HUDITO DB Groen-Geel DA 1-0
hdm DD Westland DA 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bleiswijk DA Craeyenhout DB 1-5
Groen-Geel DA Ypenburg DA 0-0
Cartouche DC hdm DD 1-3
Rotterdam DC Leonidas DA 1-2
Cartouche DD Spijkenisse DA 1-3
Westland DA HUDITO DB 2-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
HUDITO DB Cartouche DC 2-2
hdm DD Rotterdam DC 3-1
Leonidas DA Cartouche DD 5-0
Spijkenisse DA Craeyenhout DB 5-0
Groen-Geel DA Bleiswijk DA 4-1
Ypenburg DA Westland DA 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Westland DA Groen-Geel DA 1-0
Bleiswijk DA Spijkenisse DA 3-7
Cartouche DC Ypenburg DA 1-1
Craeyenhout DB Leonidas DA 1-4
Cartouche DD hdm DD 0-1
Rotterdam DC HUDITO DB 2-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Groen-Geel DA Cartouche DC 0-0
Westland DA Bleiswijk DA 7-1
Ypenburg DA Rotterdam DC 2-5
Leonidas DA Spijkenisse DA 7-1
hdm DD Craeyenhout DB 3-1
HUDITO DB Cartouche DD 4-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Bleiswijk DA Leonidas DA 0-9
Cartouche DC Westland DA 5-5
Cartouche DD Ypenburg DA 3-1
Craeyenhout DB HUDITO DB 2-2
Spijkenisse DA hdm DD 3-1
Rotterdam DC Groen-Geel DA 4-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
hdm DD Leonidas DA 2-2
Groen-Geel DA Cartouche DD 1-0
Westland DA Rotterdam DC 2-2
Cartouche DC Bleiswijk DA 4-3
Ypenburg DA Craeyenhout DB 2-1
WOENSDAG 31 OKTOBER 2018
HUDITO DB Spijkenisse DA 5-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Rotterdam DC Cartouche DC 1-0
Cartouche DD Westland DA 1-2
Craeyenhout DB Groen-Geel DA 0-1
Spijkenisse DA Ypenburg DA 4-0
Leonidas DA HUDITO DB 6-0
Bleiswijk DA hdm DD 1-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HUDITO DB hdm DD 1-4
Rotterdam DC Bleiswijk DA 3-2
Cartouche DC Cartouche DD 4-0
Westland DA Craeyenhout DB 4-3
Groen-Geel DA Spijkenisse DA 3-0
Ypenburg DA Leonidas DA 0-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Spijkenisse DA Westland DA 2-4
HUDITO DB Bleiswijk DA 3-2
hdm DD Ypenburg DA 3-0
Leonidas DA Groen-Geel DA 1-1
Cartouche DD Rotterdam DC 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Cartouche DC Spijkenisse DA 0-0
Bleiswijk DA Cartouche DD 4-1
Groen-Geel DA hdm DD 0-5
Rotterdam DC Craeyenhout DB 7-0
Westland DA Leonidas DA 2-2
Ypenburg DA HUDITO DB 0-3
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Craeyenhout DB Cartouche DC 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Groen-Geel DA HUDITO DB 1-0
Westland DA hdm DD 4-3
Cartouche DD Craeyenhout DB 1-3
Rotterdam DC Spijkenisse DA 4-3
Cartouche DC Leonidas DA 1-4
Bleiswijk DA Ypenburg DA 3-8
ZONDAG 17 MAART 2019
Spijkenisse DA Cartouche DD 4-2
Leonidas DA Rotterdam DC 7-0
hdm DD Cartouche DC 0-0
HUDITO DB Westland DA 1-4
Ypenburg DA Groen-Geel DA 0-1
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 4-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Cartouche DD Leonidas DA 0-6
Craeyenhout DB Spijkenisse DA 2-2
Cartouche DC HUDITO DB 0-3
Westland DA Ypenburg DA 0-4
Bleiswijk DA Groen-Geel DA 0-3
ZONDAG 31 MAART 2019
HUDITO DB Rotterdam DC 1-1
Groen-Geel DA Westland DA 1-4
Ypenburg DA Cartouche DC 4-0
Spijkenisse DA Bleiswijk DA 9-0
hdm DD Cartouche DD 2-0
Leonidas DA Craeyenhout DB 7-0
DINSDAG 2 APRIL 2019
Rotterdam DC hdm DD 1-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Spijkenisse DA Leonidas DA 0-5
Cartouche DD HUDITO DB 2-2
Cartouche DC Groen-Geel DA 1-1
Bleiswijk DA Westland DA 1-6
Craeyenhout DB hdm DD 1-3
DINSDAG 9 APRIL 2019
Rotterdam DC Ypenburg DA 2-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Leonidas DA Bleiswijk DA 3-0
hdm DD Spijkenisse DA 2-1
Westland DA Cartouche DC 7-0
Groen-Geel DA Rotterdam DC 3-2
Ypenburg DA Cartouche DD 4-2
HUDITO DB Craeyenhout DB 2-0
WOENSDAG 17 APRIL 2019
Bleiswijk DA Cartouche DC 1-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Rotterdam DC Westland DA 2-4
Craeyenhout DB Ypenburg DA 4-4
Spijkenisse DA HUDITO DB 1-3
Leonidas DA hdm DD 6-2
Cartouche DD Groen-Geel DA 0-2
ZONDAG 12 MEI 2019
HUDITO DB Leonidas DA 0-6
hdm DD Bleiswijk DA 3-1
Cartouche DC Rotterdam DC 1-0
Westland DA Cartouche DD 3-4
Groen-Geel DA Craeyenhout DB 3-1
Ypenburg DA Spijkenisse DA 2-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Monique Havenaar-van der Burgh
Trainer (hoofd) Hildo Dik
Lijncoordinator Tim van Ginneken
Lijncoordinator Patricia van den Kieboom-van der Burgh

Aankomende speelronde

ZONDAG 19 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk DA Rotterdam DC 10:45
Cartouche DD Cartouche DC 12:30
Craeyenhout DB Westland DA 14:30
Leonidas DA Ypenburg DA 14:00
Spijkenisse DA Groen-Geel DA 10:30
hdm DD HUDITO DB 12:45